Ali Özel Müzikleri

     

Sponsor Bağlantılar

Ali Özel Müzikleri

Ali Özel Müzikleri Dinlemek için tıklayınız.Ali Özel Müzikleri nin tamamını sitemizde bulabilirsiniz.Müzik Dinle mek için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi eğlenceler
dileriz.Devkadro.com…


DİNLEMEK İSTEDİĞİNİZ SANATÇININ İSMİNİ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ KUTUCUĞA YAZINIZ

Sponsor Bağlantılar

Ali Özel Hakkında ;

1967 yılında Kütahya’da doğan Ali Özel, 1986 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Meslek Yüksek Okulunu bitirdi. Üniversite yıllarında İzmir Turizm Folklor Derneği ile birçok festivalde yer aldığında, insanlarla sıkı iletişimde olmanın büyük zevk verdiğini fark etti.

Kariyerine Bersel Kimya Ltd şirketinin kuruluşunda yer alarak başlayan Ali Özel, Eylül 1990-Kasım 1996 döneminde Eczacıbaşı İlaç Pazarlama İzmir Bölgesinde farklı ürün guruplarında satış temsilcisi olarak çalıştı

Bristol-Myers Squibb İlaçlarına (BMS) 1996 yılında Satış uzmanı olarak transfer oldu. 1999 yılında İstanbul’a Satış Eğitim Müdür Yardımcısı olarak atandı. 2000 yılında saha satış kadrosuna geçerek Bölgeler Satış Müdürü pozisyonuna getirildi. Ekibiyle birlikte Sanofi İlaç firmasıyla ortak ürün tanıtımı yaptı. Bu süreç farklı şirket kültürlerinin bir arada nasıl çalışılabileceği konusunda büyük deneyim kazandırdı.

BMS’ de Türkiye’nin birçok bölgesinin sorumluluklarını aldı. Geniş bölge hâkimiyeti ve nasıl yönetilebileceğini tecrübe edindi. Nisan 2000-Mart 2010 döneminde liderlik, yüksek performanslı koçluk, sunum teknikleri, agresif reçete isteme tekniği, iletişim becerileri, satış teknikleri, ileri satış teknikleri, sosyal sitiller, etkin insan yönetimi, takım olmak, etkin mulakat teknikleri konusunda da büyük tecrübe sahibi olmuştur.

Gelişimin sürekliliğine inandığı için 2005 yılında Preston Üniversitesi Türkiye Şb. de İşletme okuyarak 2009 yılında mezun oldu. Lisans tezini ‘’Türkiye’deki İlaç Firmalarının Pazarlama ve Satış Stratejileri’’ üzerine verdi.

1923 yılında Gazi Mustafa Kemal Paşa’nın emriyle kurulan Türkiye Turing ve Otomobil Kurumu üyesidir. Turing’e büyük emeği geçen rahmetli Çelik Gülersoy’un turizm ve kültür mirasına diğer üyeler ile birlikte sahip çıkmaktan büyük onur duymaktadır.

Enduro motor tutkunudur. Konser DVD arşivi onun için önemlidir. 1/10 ölçekli radyo kontrollü motorlu araç montajı ve kullanımı kendisine meditasyon hissi verir. Intermediate seviyesinde İngilizce bilmektedir.

1. Ali Özel – Ağlıyormuşsun
2. Ali Özel – Arguvanlım
3. Ali Özel – Bırakmaz
4. Ali Özel – Bırak Yürekte Kalsın
5. Ali Özel – Derdi Güzel
6. Ali Özel – Ellerin Olmuş
7. Ali Özel – Eller Kollar
8. Ali Özel – Gönül Kervanı
9. Ali Özel – Kal Benim İçin
10. Ali Özel – Lele Gule
11. Ali Özel – Yola Gel
12. Ali Özel – Zalım Gurbet


Sosyal Ağlara Ekle

Yorum YapGüvenlik Kodunu Giriniz


 

Page Ranking Tool Oktay Usta Yemek Tarifleri